O nas
Radca prawny Aleksandra Fedorowicz ukończyła w 2007r. studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2007-2010r. odbyła aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Szczecinie, w 2010r. zdała egzamin sędziowski.
W latach 2010-2014 pracowała w Wydziale I Cywilnym Sądu Okręgowego w Szczecinie. W 2013r. ukończyła podyplomowe studia z zakresu zamówień publicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała poprzez pracę w sądach i prowadząc indywidualną kancelarię radcy prawnego.
W sferze zainteresowań zawodowych znajduje się prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zamówień publicznych, gospodarcze a także karne. Wpis na listę radców prawnych uzyskała w 2011r., nr wpisu SZ-1057.
Radca prawny Robert Kisielewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2007-2010 r. odbył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie i złożył egzamin sędziowski w 2010.
Cenne doświadczenie zdobył pracując w kancelarii komorniczej oraz w wielu sądach w tym poprzez kilkuletnią pracę w Sądzie Rejonowym w Stargardzie.
W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej radca prawny Robert Kisielewski ukończył szereg szkoleń organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, w tym m.in. „Wypadki drogowe - problematyka postępowania przygotowawczego i sądowego” „Alternatywne metody rozwiązywania sporów. Mediacje”, „Przestępstwa komputerowe - metodyka prowadzenia postępowań", „Prawo dowodowe".
Nie obce są mu więc sprawy z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego a także z prawa pracy oraz postępowania egzekucyjnego.
Radca prawny Aleksandra Fedorowicz
663 388 977
Radca prawny Robert Kisielewski
733 866 123
Poniższy formularz służy do umówienia spotkania, wstępnej wyceny usługi. Odpowiedzi prosimy oczekiwać na wskazany adres e-mail. Nie gwarantujemy odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia. Wybierz Radcę, do którego kierujesz pytanie.
Radca A. Fedorowicz
Radca R. Kisielewski

wykonanie: - stargard.com.pl
nasz fanpage